Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen boeddha 7338
Bronzen boeddha

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein 7343
3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
12 Chinese vaasvoeten 7368
12 Chinese vaasvoeten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees koperen keteltje, vroeg 20e eeuw 7467
Chinees koperen keteltje, vroeg 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot diversen Aziatica 7489
Lot diversen Aziatica

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese figuren 7491
2x Chinese figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinese bloempotjes 7500
Lot Chinese bloempotjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7521
Grote Chinese vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7550
2x Chinese vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinees speksteen 7349
2x Chinees speksteen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse lampenvoet 7372
Japanse lampenvoet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Celadon kom 7378
Celadon kom

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vaas op console 7398
Chinese vaas op console

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse kom Ø 22,5 cm. 7407
Japanse kom Ø 22,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7426
2x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7427
2x Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje, Chinese oude wijsheer 7488
Bronzen beeldje, Chinese oude wijsheer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha 7490
Bronzen boeddha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Chinese kommen 7536
5x Chinese kommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7537
Chinese vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7545
2x Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Japans of Chinees porselein 7561
2x Japans of Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Imari (divers) 7563
4x Imari (divers)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Imari porselein 7564
3x Imari porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Japanse houtsnedes 7189
4x Japanse houtsnedes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japans Imari bord 7291
Japans Imari bord

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese theetegel 7486
Chinese theetegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7497
Lot Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 7534
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Japanse houtsnedes 7180
3x Japanse houtsnedes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Imari (divers) 7565
3x Imari (divers)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Japanse houtsnede 7208
Japanse houtsnede

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 7517
Chinese boeddha

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x China-Japan 7551
2x China-Japan

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Japans porselein 7539
5x Japans porselein

Resultaat:

15 EUR