Jan Geppert. 1929 - . Warschau-Polen. Titel: Cyganska Ballada. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Degennaro. Prima delle pesca. Nettenboetsers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
M. Mühlig. 1823 - 1873. Duitse School. Jagers in de bergen bij afschot van vos. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijke staat.
G. Heymans. 20e Eeuw. Duitse School. Duits paar met witte wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
W.B. IJzerdraat, 1901. 1835 - 1907. Boeren interieur met oma en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
N. Bastert. 1854 - 1939. Zigeunerkamp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x 32 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 37 x B 39 cm. In goede staat.
Capelle, 1862. Mogelijk Alfred Capelle. 1834 - 1887. Hollandse schepen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Willem Pieneman. 1779 - 1853. Biddende vrouw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
Schutz. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 33 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands poldergezicht met boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...
S.F. van Dorsser. Circa 1920. Stilleven met Roemer, tin, koper en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken handgeschilderd ikoon naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Naakte dame met spetters. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Dorpsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Stenderkast molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: H 85 x B 45 cm. In redelijke staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Raoul Haerens. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.