45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

2x J. Wagner, Havengezichten met boten 1155
2x J. Wagner, Havengezichten met boten

130 EUR

J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter 1160
J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter

130 EUR

Broekman, Kerkinterieur 1290
Broekman, Kerkinterieur

130 EUR

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg

130 EUR

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1267
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

125 EUR

A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder 1125
A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder

120 EUR

C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer 1131
C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer

120 EUR

C. Cornelisz, Stilleven druiven 1132
C. Cornelisz, Stilleven druiven

120 EUR

M. Frost, Visserboten op strand 1153
M. Frost, Visserboten op strand

120 EUR

Ongesigneerd, Jelle Hilbrands 1171
Ongesigneerd, Jelle Hilbrands

120 EUR

Onduidelijk, Winters landschap met huizen 1193
Onduidelijk, Winters landschap met huizen

120 EUR

Ton Meijer, Franse kustplaats 1254
Ton Meijer, Franse kustplaats

120 EUR

K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

120 EUR

T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

120 EUR

Monogram J.S., Heren portret 1351
Monogram J.S., Heren portret

120 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart 1378
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart

110 EUR

Kaart van Delft, 1389
Kaart van Delft,

110 EUR

Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert 1054
Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert

100 EUR

Onduid.gesign., Damesbuste 1109
Onduid.gesign., Damesbuste

100 EUR

Ongesigneerd, Arabische man met tulband 1124
Ongesigneerd, Arabische man met tulband

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven fruit 1133
C. Cornelisz, Stilleven fruit

100 EUR

Ongesigneerd, Hollands fregat 1147
Ongesigneerd, Hollands fregat

100 EUR

A. Verleur, Landschap met windmolen 1197
A. Verleur, Landschap met windmolen

100 EUR

Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser 1211
Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser

100 EUR

P. Renard, Strandgezicht met figuren 1223
P. Renard, Strandgezicht met figuren

100 EUR

H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout 1234
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout

100 EUR

W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar 1248
W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar

100 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1257
Henk Schuring, Abstracte compositie

100 EUR

Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

100 EUR

W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel 1322
W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel

100 EUR

Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap 1334
Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap

100 EUR

Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput 1371
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput

100 EUR

3x Antieke  18e eeuwse gravures 1379
3x Antieke 18e eeuwse gravures

100 EUR

W. Westerop, Hondenportret 1092
W. Westerop, Hondenportret

90 EUR

C. Cornelisz, Stilleven pruimen 1130
C. Cornelisz, Stilleven pruimen

90 EUR

Steendruk? Jacques de Gheyn II 1178
Steendruk? Jacques de Gheyn II

90 EUR

G. Diepeveen, Trant 1270
G. Diepeveen, Trant

90 EUR

2x Oude ikonen 1275
2x Oude ikonen

90 EUR

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars 1305
Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars

90 EUR

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1346
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht

90 EUR

Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel 1347
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel

90 EUR

W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling 1373
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling

90 EUR

K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij 1151
K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij

80 EUR

M. Koornstra, Figuur in landschap 1192
M. Koornstra, Figuur in landschap

80 EUR

A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven 1218
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven

80 EUR

J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser 1220
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven fruit 1235
C. Cornelisz, Stilleven fruit

80 EUR

Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek 1245
Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek

80 EUR

Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot 1250
Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot

80 EUR

Ongesigneerd, Figuren bij marskramer 1269
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer

80 EUR

Jan Wingen, Landschap met korenschoven 1289
Jan Wingen, Landschap met korenschoven

80 EUR

Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren 1291
Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren

80 EUR

2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc. 1294
2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc.

80 EUR

A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1298
A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

80 EUR

2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap 1312
2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap

80 EUR

K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen 1330
K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen

80 EUR

Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

80 EUR

Landkaart van Overijssel 1176
Landkaart van Overijssel

70 EUR

Monogram, Dame met strandhoed 1200
Monogram, Dame met strandhoed

70 EUR

R. Rosier, Hollands riviergezicht 1309
R. Rosier, Hollands riviergezicht

70 EUR

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten 1332
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten

70 EUR

W. Kerlingen, Stilleven met fruit 1348
W. Kerlingen, Stilleven met fruit

70 EUR

C.J. van der Aa, Twents wintergezicht 1361
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht

70 EUR

G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen 1376
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen

70 EUR

Onduid.gesign., Jongens portret 1380
Onduid.gesign., Jongens portret

70 EUR

J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen 1386
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen

70 EUR

J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer 1165
J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer

60 EUR

Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk 1188
Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk

60 EUR

5x Miniaturen, divers 1212
5x Miniaturen, divers

60 EUR

Pendant, 2x Portretten 1237
Pendant, 2x Portretten

60 EUR

Reliëf Willem Hopman 1262
Reliëf Willem Hopman

60 EUR

H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur 1265
H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur

60 EUR

Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap 1287
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap

60 EUR

Onduid.gesign., Landschap met boerderij 1293
Onduid.gesign., Landschap met boerderij

60 EUR

Monogram, Fruit stilleven met gemberpot 1304
Monogram, Fruit stilleven met gemberpot

60 EUR

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1316
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar

60 EUR

Miniatuur, Hollands wintergezicht 1321
Miniatuur, Hollands wintergezicht

60 EUR

Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit

60 EUR

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak 1362
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak

60 EUR

H. Eschmann Verso, Dames portret 1377
H. Eschmann Verso, Dames portret

60 EUR

Imre Giszinger, Stilleven 1381
Imre Giszinger, Stilleven

60 EUR

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen 1388
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen

60 EUR

Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte 1127
Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte

50 EUR

W. Zwart, Hollands landschap met koeien 1169
W. Zwart, Hollands landschap met koeien

50 EUR

Landkaart van Overijssel 1177
Landkaart van Overijssel

50 EUR

F. Boersma, Stilleven met uien 1227
F. Boersma, Stilleven met uien

50 EUR

Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I 1232
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I

50 EUR

Monogram A.B.'68, Meisjes portret 1240
Monogram A.B.'68, Meisjes portret

50 EUR

Onduid. gesig., Portret Indonesische man 1278
Onduid. gesig., Portret Indonesische man

50 EUR

José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1279
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats

50 EUR

Miro, Abstract 1295
Miro, Abstract

50 EUR

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer 1313
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer

50 EUR

J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga 1314
J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga

50 EUR

J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen 1315
J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen

50 EUR

J.H. Coster, Stilleven met fruit etc. 1329
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.

50 EUR

Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

50 EUR