45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1135
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
2x H. Dixon, Spelende kittens 1136
2x H. Dixon, Spelende kittens
Startprijs 80 EUR
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed 1137
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed
Startprijs 100 EUR
J. Mankes, Melkende boerin 1138
J. Mankes, Melkende boerin
Startprijs 250 EUR
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1139
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier

600 EUR

Grote ikoon 1140
Grote ikoon

200 EUR

P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen 1141
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Startprijs 100 EUR
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur 1143
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur

500 EUR

J.F. v.d. Voort, Boerenfamilie bij kalf 1144
J.F. v.d. Voort, Boerenfamilie bij kalf
Startprijs 300 EUR
A. Heyboer, Spetterkip 1145
A. Heyboer, Spetterkip

225 EUR

Ongesigneerd, Hollands fregat 1147
Ongesigneerd, Hollands fregat

100 EUR

Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik 1148
Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik
Startprijs 900 EUR
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust 1149
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 300 EUR
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland 1150
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 80 EUR
K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij 1151
K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij

80 EUR

K. Heynsius, Bosven 1152
K. Heynsius, Bosven

160 EUR

M. Frost, Visserboten op strand 1153
M. Frost, Visserboten op strand

120 EUR

2x J. Wagner, Havengezichten met boten 1155
2x J. Wagner, Havengezichten met boten

130 EUR

F. Nicot, Marokkaanse markt 1156
F. Nicot, Marokkaanse markt

140 EUR

Onduid. gesign., Boerin met emmer 1157
Onduid. gesign., Boerin met emmer
Startprijs 70 EUR
H. Lit, Stilleven met asters 1158
H. Lit, Stilleven met asters
Startprijs 70 EUR
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten 1159
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten

500 EUR

Ben Viegers, Boerderij met koeien. 1163
Ben Viegers, Boerderij met koeien.

300 EUR

G. Hattink, Bijbelse voorstelling 1164
G. Hattink, Bijbelse voorstelling
Startprijs 650 EUR
H.F. de Grijs, Bijbelse voorstelling 1167
H.F. de Grijs, Bijbelse voorstelling
Startprijs 150 EUR
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed 1168
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startprijs 135 EUR
Robert Nunan, Baaij met huis en palmen 1170
Robert Nunan, Baaij met huis en palmen
Startprijs 150 EUR
A. Heyboer, Spetterkip 1172
A. Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren 1173
Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren

140 EUR

Ongesigneerd, Boer in interieur 1174
Ongesigneerd, Boer in interieur
Startprijs 90 EUR
L. Eland, Naakte dame tegen muur 1175
L. Eland, Naakte dame tegen muur
Startprijs 300 EUR
Landkaart van Overijssel 1177
Landkaart van Overijssel

50 EUR

P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen 1179
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen

325 EUR

H. Roosink, Landschap met eendenfamilie 1180
H. Roosink, Landschap met eendenfamilie
Startprijs 200 EUR
Henk Roosink, Landschap met kippen 1181
Henk Roosink, Landschap met kippen
Startprijs 200 EUR
J. Warmenhoven, Platbodems 1182
J. Warmenhoven, Platbodems
Startprijs 250 EUR
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer 1184
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer

300 EUR

Evert Rabbers, Los Hoes Twenthe 1185
Evert Rabbers, Los Hoes Twenthe
Startprijs 200 EUR
Evert Rabbers, Hös Jaan 1186
Evert Rabbers, Hös Jaan
Startprijs 250 EUR
Evert Rabbers, Boer en boerin bij paarden met eg 1187
Evert Rabbers, Boer en boerin bij paarden met eg
Startprijs 250 EUR
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel 1189
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startprijs 130 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen 1190
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 150 EUR
M. Koornstra, Figuur in landschap 1192
M. Koornstra, Figuur in landschap

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd?, Hollands riviergezicht met zeilboot 1194
Onduidelijk gesigneerd?, Hollands riviergezicht met zeilboot
Startprijs 160 EUR
Schenkelaars, Musicerende figuur 1195
Schenkelaars, Musicerende figuur

170 EUR

Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin 1198
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin
Startprijs 120 EUR
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten 1199
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startprijs 120 EUR
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali 1203
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali
Startprijs 400 EUR
Onduid.gesign., Figuren in bos 1205
Onduid.gesign., Figuren in bos
Startprijs 100 EUR
I.I. Hughes, Heer met lektuur 1206
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 150 EUR
C.H. Tielmans, Dorpsstraat 1208
C.H. Tielmans, Dorpsstraat
Startprijs 130 EUR
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis 1210
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Startprijs 80 EUR
A. Heyboer, Naakte dame met spetters 1214
A. Heyboer, Naakte dame met spetters

200 EUR

A. Heyboer, Erotische danseres 1215
A. Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 200 EUR
K. Heynsius, Strandjutter 1216
K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 80 EUR
M. van Lente, Vaas met bloemen 1217
M. van Lente, Vaas met bloemen

150 EUR

Lot Duitse landkaarten/gravures (28x) 1219
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)
Startprijs 120 EUR
H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis 1221
H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis
Startprijs 70 EUR
G.W.P. van Dokkum, Hollands landschap 1222
G.W.P. van Dokkum, Hollands landschap
Startprijs 600 EUR
Juliantho, Indonische markt met figuren 1224
Juliantho, Indonische markt met figuren
Startprijs 100 EUR
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk 1226
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk
Startprijs 100 EUR
F. Boersma, Stilleven met uien 1227
F. Boersma, Stilleven met uien

50 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1229
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR
B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems 1231
B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I 1232
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I

50 EUR

Pendant, 2x Portretten 1237
Pendant, 2x Portretten

60 EUR

Sam Schellink, Stenderkast molen 1238
Sam Schellink, Stenderkast molen

200 EUR

H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren 1242
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Startprijs 150 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom 1243
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 150 EUR
B. Brugman, Dorpskerk 1244
B. Brugman, Dorpskerk
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek 1245
Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek

80 EUR

J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk 1247
J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's 1249
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startprijs 150 EUR
A. Thierry, Bloemstilleven 1251
A. Thierry, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR
Urpman? Vaas met bloemen 1252
Urpman? Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
E. Lermer, Kosmische Prägung 1253
E. Lermer, Kosmische Prägung
Startprijs 280 EUR
Ton Meijer, Franse kustplaats 1254
Ton Meijer, Franse kustplaats

120 EUR

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof 1255
Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Startprijs 100 EUR
Henk Schuring, Abstracte compositie 1257
Henk Schuring, Abstracte compositie

100 EUR

Vaas met bloemen en kruik 1260
Vaas met bloemen en kruik
Startprijs 80 EUR
Ru van Rossum,  De start 1261
Ru van Rossum, De start
Startprijs 40 EUR
W. Engelsma, Zeilboot op landkaart 1263
W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startprijs 70 EUR
J.F.C. van Os, Kanaal met boerderij 1264
J.F.C. van Os, Kanaal met boerderij

140 EUR

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1267
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

125 EUR

Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne 1268
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Startprijs 100 EUR
G. Diepeveen, Trant 1270
G. Diepeveen, Trant

90 EUR

A. Wulfse, Pot met bloemen 1271
A. Wulfse, Pot met bloemen
Startprijs 180 EUR
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten 1272
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startprijs 50 EUR
M. Ohlquist, Bosven 1273
M. Ohlquist, Bosven
Startprijs 70 EUR
2x Ongesigneerd, Wijsheer + moeder van Rembrandt 1276
2x Ongesigneerd, Wijsheer + moeder van Rembrandt

140 EUR

José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1279
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Berglandschap met meer, gebouwen en figuren 1280
Startprijs 100 EUR
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst 1282
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startprijs 25 EUR
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw 1283
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw
Startprijs 80 EUR
P.A. Jongsma, Handwerkende man 1285
P.A. Jongsma, Handwerkende man
Startprijs 150 EUR
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap 1287
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap

60 EUR