Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kaart van Delft, 1389
Kaart van Delft,

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Fruit stilleven 1274
Onduid.gesign., Fruit stilleven

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen 1386
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Jongens portret 1380
Onduid.gesign., Jongens portret

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart 1378
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Hollands landschap 1286
D. Wiggers, Hollands landschap

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven citroen, roemer.. 1236
C. Cornelisz, Stilleven citroen, roemer..

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer 1131
C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1346
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H. van Ingen, Twee koeien in weiland 1340
H. van Ingen, Twee koeien in weiland

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap 1334
Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen 1330
K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg 1306
Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren 1291
Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oude ikonen 1275
2x Oude ikonen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot 1250
Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Portret jonge man 1228
Onduid.gesign., Portret jonge man

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden 1183
Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Landkaart van Overijssel 1176
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven fruit 1133
C. Cornelisz, Stilleven fruit

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven druiven 1132
C. Cornelisz, Stilleven druiven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm 1384
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Imre Giszinger, Stilleven 1381
Imre Giszinger, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Eschmann Verso, Dames portret 1377
H. Eschmann Verso, Dames portret

Resultaat:

60 EUR