Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas 7586
Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese chocolade kop met deksel + onderschotel 7595
Chinese chocolade kop met deksel + onderschotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kantonese Chinese dekselpot 7597
Kantonese Chinese dekselpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7616
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen penselenwasser 7646
Chinees porseleinen penselenwasser

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Kantonees porselein (7x) 7654
Lot Kantonees porselein (7x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7668
Lot Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7673
Lot Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot celadon porselein 7675
Lot celadon porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Imari schotel Ø 61 cm. 7679
Grote Imari schotel Ø 61 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese capucijner dekselvaas 7692
Chinese capucijner dekselvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 7486
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (divers) 7534
Lot Chinees porselein (divers)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Chinese cups 7580
2x Chinese cups

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier 7700
2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese tempelwachters 7154
2x Antieke Chinese tempelwachters

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinees, divers 7167
2x Chinees, divers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Delftse Fayence borden 7179
2x 18e Eeuwse Delftse Fayence borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese Cargo borden 7214
2x Chinese Cargo borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Delen Chinees 7247
6 Delen Chinees

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Delen antiek Chinees porselein 7248
4 Delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Imari kop+schotels 7335
6x Imari kop+schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot borden (6x), Chinees/Japans 7345
Lot borden (6x), Chinees/Japans

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Japanse theeset, 1900 7386
Antieke Japanse theeset, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7415
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk paneel, 1920 7421
Chinees lakwerk paneel, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5 Delen Chinees porselein 7463
5 Delen Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7511
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese miniatuur vazen 7566
4x 18e Eeuwse Chinese miniatuur vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas op sokkel 7568
Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Chinees porselein 7573
6x Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese cups 7604
2x Chinese cups

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinese gordelknopen 7609
3x Chinese gordelknopen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Delen Chinees antiek 7685
2x Delen Chinees antiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese kop en schotel 7699
2x Chinese kop en schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen, blauw-wit 7703
2x Chinese vazen, blauw-wit

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom 7707
18e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 7151
Chinese boeddha

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klein Chinees vaasje 7230
Klein Chinees vaasje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese kom 7097
Chinese kom

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 7334
3x Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese potten 7337
3x Antieke Chinese potten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Japanse Imari borden 7678
5x Japanse Imari borden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Japans lakwerk paneel 7422
Japans lakwerk paneel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese lakstempels 7458
2x Antieke Chinese lakstempels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm. 7473
2x 18e Eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse bolvaas 7569
Japanse bolvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot op sokkel 7576
Chinese gemberpot op sokkel

Resultaat:

60 EUR