Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas 7425
Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees/Japans porselein (7x) 7461
Lot antiek Chinees/Japans porselein (7x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese benen penselenpot 7510
Antieke Chinese benen penselenpot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen jardiniere 7563
Chinees porseleinen jardiniere

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20,3 cm. 7653
Chinees bord Ø 20,3 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6 Delen antiek Aziatica 7683
6 Delen antiek Aziatica

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Kop + schotels, A'dams bont 7076
2x Kop + schotels, A'dams bont

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels 7118
4x Chinese kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese kom 7120
Chinese kom

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas 7178
Antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Chinese Kantonese vazen 7226
2x Chinese Kantonese vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7240
Chinese dekseldoos

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas 7249
Chinese celadon oorvaas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Yong Zheng kop en schotels 7256
2x Yong Zheng kop en schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose dekselpot 7298
Chinese Familie Rose dekselpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
11x Chinees capucijner porselein 7492
11x Chinees capucijner porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 7508
8x Chinees porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oosterse bijzettafel 7633
Oosterse bijzettafel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel 7634
Chinese vleesschotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bronzen console 7671
Antieke Chinese bronzen console

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom 7695
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Chinese kop & schotels 7742
4x Chinese kop & schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Stel Chinese dekselvazen 7026
Stel Chinese dekselvazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm. 7047
18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose trekpot 7088
Chinese Familie Rose trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese cup 7093
Chinese cup

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi theebus 7095
Chinese Kang Xi theebus

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7115
Chinese gemberpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese kom 7141
Chinese kom

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Kleine antieke Chinese vazen 7181
2x Kleine antieke Chinese vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
10x 18e Eeuws Chinees porselein 7219
10x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese kop en schotel 7267
Chinese kop en schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7290
2x Chinese vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese waterpot 7314
Chinese waterpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Imari trekpotje 7374
Imari trekpotje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5x Antieke Japanse schotels 7381
5x Antieke Japanse schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij 7412
Chinees rolschilderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 28,2 cm. 7431
Chinese schotel Ø 28,2 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse ghendi schenkkan 7491
18e - 19e Eeuwse ghendi schenkkan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese jade bewerkte scepter 7494
Chinese jade bewerkte scepter

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Set 18e Eeuwse Chinese borden (5x) 7505
Set 18e Eeuwse Chinese borden (5x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 7509
8x Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees benen figuur 7548
Chinees benen figuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kop 7643
Chinees porseleinen kop

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese vazen 7688
2x 18e Eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese chocolade kan 7708
Zeldzame Chinese chocolade kan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese schaal met theeglazuur 7720
Chinese schaal met theeglazuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Familie Rose bord Ø 22,7 cm. 7036
Familie Rose bord Ø 22,7 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 7056
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese chocolade koppen 7472
6x 18e Eeuwse Chinese chocolade koppen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke Japanse of Chinese lampenvoet 7112
Antieke Japanse of Chinese lampenvoet

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas met oren 7185
Chinese knobbelvaas met oren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7362
Grote Chinese vaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Kantoneze vazen 7426
2x Kantoneze vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7144
4x Chinese borden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7234
2x Chinese vazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lamp (van Chinese vaas) 7289
Lamp (van Chinese vaas)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oud Chinees zijden handwerk kleed 7405
Oud Chinees zijden handwerk kleed

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinees Sang du Boeuf bord Ø 22,5 cm. 7476
Chinees Sang du Boeuf bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Japanse bronzen vaas 7608
Japanse bronzen vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
4x Capucine kop+schotels 7069
4x Capucine kop+schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7286
Chinese celadon schaal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7317
2x Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oosterse stempel 7457
Oosterse stempel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot Chinees/Kantonees porselein (27x) 7506
Lot Chinees/Kantonees porselein (27x)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Antiek Chinees Familie Rose porselein 7520
6x Antiek Chinees Familie Rose porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
7x Chinese borden 7656
7x Chinese borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese kandelaar 7693
Chinese kandelaar

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinese Kang Xi kop + schotels 7048
2x Chinese Kang Xi kop + schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese Kantonese vazen 7058
2x Chinese Kantonese vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Chinese schaal Ø 33 cm. 7107
Grote Chinese schaal Ø 33 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi borden Ø 24,2 cm. 7110
2x 17e - 18e Eeuwse Kang Xi borden Ø 24,2 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees gestoken keizerlijk figuur 7158
Chinees gestoken keizerlijk figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinese kopjes 7186
3x Chinese kopjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7229
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7244
Chinese wierookbrander

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm. 7266
2x Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas met flambé glazuur 7296
Chinese vaas met flambé glazuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 7299
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Japanse Imari vazen 7383
2x Japanse Imari vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari borden Ø 22 cm. 7427
4x Chinese Imari borden Ø 22 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese cloisonné wierookbrander 7440
Chinese cloisonné wierookbrander

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij 7443
Chinees rolschilderij

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese hocker 7467
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7497
2x Chinese vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup 7546
Chinese chicken cup

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese cups 7581
2x Chinese cups

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel Ø 32 cm. 7605
Chinese Familie Rose schotel Ø 32 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees snijwerk in lijst 7624
Chinees snijwerk in lijst

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas 7636
Chinese dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinese kop en schotels 7664
3x Chinese kop en schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw 7706
Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas 7305
Chinese Mei Ping vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kan (Queng Lung) 7430
18e Eeuwse Chinese kan (Queng Lung)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Tibetaanse bel 7450
2x Tibetaanse bel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese bronzen paarden 7454
2x Antieke Chinese bronzen paarden

Resultaat:

140 EUR