Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren morellenlepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met ronde bak en schenktuit. Voorzien van een steel in waaiervorm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Zeist. jl.: N:1923. 27 cm. ca 68 gram. In goede staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomlepel, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een gedreven voorstelling met melkmeisje. Voorzien van een gekrulde steel met duif. MT.: J.F. de Wilde, Schoonhoven, jl.: B:1911. 13 cm...

Kristallen coupe op zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, 835/000. Coupe met een omgeslagen bewerkte rand geplaatst op ronde zilveren voet. MT.: Fa Niekerk, Schoonhoven, jl.: p:1975. ø19x16cm. In goede staat.

Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...

Zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...

2 Zilveren scheppen en breidoppen
Startprijs 50 EUR

Lot zilver, 835/000, met een zilveren roomlepel en suikerschep met een getorste steel met graveerwerk en 2 zilveren breidoppen. Totaal ca 56,4 gram. In goede staat

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met een gegraveerde voorstelling. MT.: C.J.Bruinings, Joure jl.: Z: 1859. Gedeukt en voorzien van restauratie. 5x4x2cm. ca ...

Schaal met inhoud
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met plated rand, gevuld met een zilveren asbak, 5 plated lepels en een collier met vis en belletjes. In redelijk goede staat.

Lot divers met zilver
Startprijs 40 EUR

Lot divers met o.a. een zilveren potlood in koker, 925/000, en theeduim, 833/000, en een metalen kast met stempel, "Jettie Nijland Zutphen" voorzien van een geelmetalen ketting met penningen voorzien ...

Zilveren pillendoosje
Startprijs 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, ovaal model op het deksel versierd met een bloemenmand en aan de zijkanten voorzien van banden met diverse patronen. Scharnier defect. 5x4x2,3cm. ca 30 gram. In goede staat

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 30 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...