Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Chinese schotel Ø 38,4 cm. 7103
Antieke Chinese schotel Ø 38,4 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas 7233
Chinese pijpvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7275
Chinese celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7293
Chinese penselenpot

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote Chinese rolvaas 7333
Grote Chinese rolvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi vaas 7354
Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote Chinese Ducai penselenpot 7606
Grote Chinese Ducai penselenpot

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren rozenwater sprenkelaar 12
Zilveren rozenwater sprenkelaar

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant 1025
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke Engelse Bracket klok 3503
Antieke Engelse Bracket klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord 7192
Chinees drakenbord

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Familie Rose kommen 7246
2x Familie Rose kommen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7344
Chinese vaas

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
5x Chinese kastkommen 7358
5x Chinese kastkommen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7441
Chinese wierookbrander

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
1280 7630
1280

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hollandse pander schouwopbouw 4237
Hollandse pander schouwopbouw

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Witgouden oorringen met diamant 941
Witgouden oorringen met diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Jan Burssens, Abstracte compositie 1019
Jan Burssens, Abstracte compositie

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw 4259
Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 201 x 129 cm. 4511
Perzisch kleed, 201 x 129 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Familie Rose dekselpotten 7013
2x Familie Rose dekselpotten

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7062
2x Chinese kopjes

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos Sung-stijl 7114
Chinese dekseldoos Sung-stijl

Resultaat:

700 EUR