Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...
Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
2 Paar geelgouden oorknoppen, 585/000, een paar met een rechthoekig model in het midden bezet met een zirconia, 4,5x5mm, en een paar rechthoekig gecontourneerd met een gematteerde bewerking. 6,5x9mm. ...
Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd in de rand. In redelijk goede staat.
Zilveren opdienlepel, 833/000, met ovaal gevormde bak en een steel met filetrand. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam jl.: d:1863. 32 cm. ca 208 gram. in goede staat
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.
Drie zilveren armbanden, 833/000, gemaakt van bijbelsloten, met figuren en floraal decor. Totaal ca 110 gram. In goede staat
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antiek zilveren couvert met lepel en vork voorzien van steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie: M.W. MT.: H.Overhulsman, Amsterdam, jl.:T:1802. 20-22cm en to...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een druppelvormige hanger met witgouden bewerking en een klein singlecut diamantje. Totaal ca 1,00 ct. lengte 28 mm. In goede staat
Lot zilver met een kapset met spiegel, borstel en kledingborstel met zilveren rand met biedermeier bewerking, 835/000. Een kinderborstel met zilveren rand met parelbewerking, 830/000 en een pillendoos...
Zilveren tafelbel, 833/000, rond model versierd met biedermeier graveerwerk, voorzien van metalen binnenbel. MT.: J.Held, Amsterdam. Rand is gerepareerd en wat gedeukt. ø10x18cm. In redelijk goede sta...
Zeldzame 19e eeuwse Duitse been gesneden miniatuur (jacht) inrichting. Diverse meubels. Deels uitneembaar. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een platte gegraveerde steel voorzien van een afbeelding "hoop". Voorzien van gravure aan de achterzijde van de bak: Theodorus Bruinsma geboren November 1868 Witma...
Lot zilveren sieraden met 2 chokers en 4 armbanden. Diverse gehaltes. Totaal ca 180 gram. In goede staat
Zilveren choker, 800/000, met amethist. Gourmet collier met in het midden een floraal bewerkt stuk, gemaakt uit filigrain bezet met 5 ovaal gefacetteerde amethisten en 4 kleine zaadpareltjes. Grootte ...
Geelgouden bandring, 585/000, met diamant en toermalijn. Brede ring met 3 vierkant geslepen toermalijnen, ca 3,5x3,5mm, naast elkaar gezet, omlijnd door een lijst bezet met briljant geslepen diamanten...
19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot plated, met en bruidsbeker, een grote suikerstrooibus, een schaar, aanstekers, peper- en zoutstrooier met blauw glas, een suikerlepel 1936 en een opengewerkt bonbonschaaltje. In goede staat
Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...
Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.