Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Object met tegels
Startprijs 50 EUR

Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...

Comfoor + tabakspot
Startprijs 70 EUR

Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2 Paar gouden oorbellen
Resultaat: 60 EUR

2 Paar geelgouden oorknoppen, 585/000, een paar met een rechthoekig model in het midden bezet met een zirconia, 4,5x5mm, en een paar rechthoekig gecontourneerd met een gematteerde bewerking. 6,5x9mm. ...

Gouden lava camee
Startprijs 180 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd in de rand. In redelijk goede staat.

Zilveren opdienlepel, 1863
Startprijs 110 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met ovaal gevormde bak en een steel met filetrand. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam jl.: d:1863. 32 cm. ca 208 gram. in goede staat

Antieke theestoof, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Antieke potkachel + kolenbak
Resultaat: 100 EUR

Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.

3 Armbanden met bijbelsloten
Resultaat: 150 EUR

Drie zilveren armbanden, 833/000, gemaakt van bijbelsloten, met figuren en floraal decor. Totaal ca 110 gram. In goede staat

2x Antieke kistjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Antiek zilveren couvert
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren couvert met lepel en vork voorzien van steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie: M.W. MT.: H.Overhulsman, Amsterdam, jl.:T:1802. 20-22cm en to...

Gouden oorhangers
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met een druppelvormige hanger met witgouden bewerking en een klein singlecut diamantje. Totaal ca 1,00 ct. lengte 28 mm. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met een kapset met spiegel, borstel en kledingborstel met zilveren rand met biedermeier bewerking, 835/000. Een kinderborstel met zilveren rand met parelbewerking, 830/000 en een pillendoos...

Zilveren tafelbel, 1850
Startprijs 200 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, rond model versierd met biedermeier graveerwerk, voorzien van metalen binnenbel. MT.: J.Held, Amsterdam. Rand is gerepareerd en wat gedeukt. ø10x18cm. In redelijk goede sta...

Zeldzaam miniatuur interieur
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Duitse been gesneden miniatuur (jacht) inrichting. Diverse meubels. Deels uitneembaar. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een platte gegraveerde steel voorzien van een afbeelding "hoop". Voorzien van gravure aan de achterzijde van de bak: Theodorus Bruinsma geboren November 1868 Witma...

Lot zilveren sieraden (6x)
Startprijs 110 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 chokers en 4 armbanden. Diverse gehaltes. Totaal ca 180 gram. In goede staat

Zilveren choker met amethist
Resultaat: 60 EUR

Zilveren choker, 800/000, met amethist. Gourmet collier met in het midden een floraal bewerkt stuk, gemaakt uit filigrain bezet met 5 ovaal gefacetteerde amethisten en 4 kleine zaadpareltjes. Grootte ...

Geelgouden ring met tourmalijn en diamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden bandring, 585/000, met diamant en toermalijn. Brede ring met 3 vierkant geslepen toermalijnen, ca 3,5x3,5mm, naast elkaar gezet, omlijnd door een lijst bezet met briljant geslepen diamanten...

Heilig kruis
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot plated 8x
Resultaat: 50 EUR

Lot plated, met en bruidsbeker, een grote suikerstrooibus, een schaar, aanstekers, peper- en zoutstrooier met blauw glas, een suikerlepel 1936 en een opengewerkt bonbonschaaltje. In goede staat

Antieke Barok secretaire
Resultaat: 1.800 EUR

Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...

2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

Imari schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.