Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Witgouden hanger met diamanten 521
Witgouden hanger met diamanten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 251 x 192 cm. 4512
Perzisch tapijt, 251 x 192 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oud wandkleed (India), 75 x 108 cm. 4513
Oud wandkleed (India), 75 x 108 cm.

Resultaat:

60 EUR

Familie Rose kom 7424
Familie Rose kom
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Armband met 3 rijen zoetwaterparels 531
Armband met 3 rijen zoetwaterparels

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Gouden ring met parel en diamant 532
Gouden ring met parel en diamant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers met  parel 534
Gouden oorstekers met parel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom Ø 13,8 cm. 7429
18e Eeuwse Chinese kom Ø 13,8 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 27 cm. 7432
Chinees drakenbord Ø 27 cm.

Resultaat:

325 EUR

Chinese Yixing theepot 7434
Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Schaduwbox (tempelgoden) 7438
2x Schaduwbox (tempelgoden)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Parelarmband met gouden slot 535
Parelarmband met gouden slot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden Venetiaans collier 536
Gouden Venetiaans collier

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 210 x 129 cm. 4528
Perzisch kleed, 210 x 129 cm.

Resultaat:

130 EUR

Chinees figuur 7456
Chinees figuur
Startprijs 80 EUR
Gouden dameshorloge met rekband 560
Gouden dameshorloge met rekband
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Beeld, R. Clark 5004
Beeld, R. Clark

Resultaat:

1.900 EUR

Antieke Franse figurengroep, 1900 5006
Antieke Franse figurengroep, 1900
Startprijs 150 EUR
4x Antieke Chinese tempelwachters 7462
4x Antieke Chinese tempelwachters
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot zakhorloges 564
Lot zakhorloges

Resultaat:

60 EUR

Gouden broche met diamant 567
Gouden broche met diamant
Startprijs 250 EUR
Gouden oorstekers met roos diamant 569
Gouden oorstekers met roos diamant
Startprijs 350 EUR
G. Bailly, Meisje met mand 5011
G. Bailly, Meisje met mand
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5016
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

300 EUR