Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Eén maal lithografie nr. 221/250, Mokum Red, 1994. Eén maal lithografie nr. 174/250, a Bellona, 1999. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Lot met 3 horloges, een zilveren zakhorloge, en 2 polshorloges met rekbanden.
Lot sieraden met 8 snoeren met zoetwaterparels in diverse kleuren, pareloorclips en een snoer hematietkralen.
Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.
Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...
Lot zilveren sieraden met een V-vormige hanger met parel, een collier met bolhanger met bloemen en een hanger met bijpassende oorstekers met zirconia. 925/000.
Twee zilveren ringen, 925/000. Een bewerkte zilveren ring met een grote kop voorzien van 5 parels en goudkleurige tussenstukjes, ø 56, en een ring met grote vierkant geslepen amethist. ø 58. Totaal ca...
Brede zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 5 zwarte en 4 witte ovaal gefacetteerde zirconia's. Breedte ring 12,5mm. ø 56. ca 13,1 gram. Nieuw
Lot zilveren bestek, 833/000, met een theeduim met dubbele filetrand, MT.: onduidelijk, jl.: Y:1833, en twee sardinevorken met gegraveerde florale bewerking. MT.": Onduidelijk jl.:p:1874. 7-15 cm. tot...
Twee delen kristal met zilver, 835/000, een kristallen schotel met waaierbewerking voorzien van een zilveren hengsel met parelrand en een kristallen bonbonschaaltje met opstaande rand met waaierslijps...
Zilveren lepelvaasje, 833/000, tulpvormig, op ronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: O:1949. ø 6x8cm. ca 69 gram. In goede staat
Lot met zes zilveren paarden, 925/000. Drie staande paarden en drie veulens. Gevuld met gips. Totaal gewicht ca 177 gram. 30-77 mm. In goede staat
Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.
Set van alpaca sieraden met een choker, oorhangers en 2 broches met parelmoer. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco marmeren coupes. Circa 1925. Afmeting: H 16 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zilveren beursje, 8000/000, manliënkolder tasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat
Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.