Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...
Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.
Omega horloge, staal, rond model, automatic voorzien van een zwart leren band. ø 35 mm.
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 roosgeslepen diamanten. Opengewerkte strakke ring met in het midden 3 zetkasten met 3 roos geslepen diamanten, ø 2x4,8mm en 1x4,0mm. Breedte ring 8,5mm. ø 61 ca 6,7 gra...
Zilveren lepel, 833/000, met een puntbak en een puntsteel met lof. MT.: J.J. van Nieuwcasteel, Utrecht, jl.: V: 1835. 22 cm, ca 62 gram. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Tas met gezaagde gecontourneerde beugel met floraal decor bevestigd aan een rokhaak gezaagd model met bloemen. MT.: tas: J.Omvlee, Leiden, jl.:P:1824. MT.: rokh...
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met peervormige bak en een bewerkte steel met figuur. Voorzien van gravure: F.A.de Boer, 1829 Den 20 Oktober is geboren. MT.: J.P.Fennema Bolsward, jl.:T:1828. 2 cm. c...
Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant en spinel. Ring met een grote ovaal gefacetteerde blauw spinel, 15x12mm, met daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,1 ct. Grootte kop ...
Grote geelgouden herenring, 750/000, met agaat. Ring met een vierkante kast met een bewerkte rand voorzien van een vierkant geslepen agaatsteen 14x14mm, voorzien van een Arabische gravure. De band van...
Ebel dameshorloge, classic wave, staal met goud, voorzien van een rechthoekige kast en een blauwe wijzerplaat met datumaanduiding. Aan het horloge zit een bruin leren originele Ebel band. Quarts. 25x2...
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.
Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.