Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Tas met gezaagde gecontourneerde beugel met floraal decor bevestigd aan een rokhaak gezaagd model met bloemen. MT.: tas: J.Omvlee, Leiden, jl.:P:1824. MT.: rokh...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met peervormige bak en een bewerkte steel met figuur. Voorzien van gravure: F.A.de Boer, 1829 Den 20 Oktober is geboren. MT.: J.P.Fennema Bolsward, jl.:T:1828. 2 cm. c...
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
A. Bauer. 1878. Souvenir de Heyst et cetera. Vissersboot met figuren aan strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht met vele schepen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Duitse School. 17e Eeuw. Rivierlandschap met bergen en figuren. Bedoekt, restauraties. Behoeft tevens restauratie. Afmeting: H 60 x B 74 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.