Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Peking glazen snuffbottle
Startprijs 90 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle met figuren in landschap decor. Rood/wit. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...

Groot Thais boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Sigarenkoker & beurs met zilverwerk
Startprijs 240 EUR

Sigarenkoker en beursje uit schildpad versierd met zilveren elementen en voorzien van graveerwerk. Sigarenkoker is voorzien van gravure; 1 september 1871 en een zilveren element met letters: Marin. 14...

Bijbel met gouden slot,
Resultaat: 80 EUR

Bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel met zwart leren omslag voorzien van een geelgouden slot met 2 rond elementen versierd met graveerwerk. Het Nieuwe testament. 9x13x5cm. In goede staat

Antieke paraplustandaard
Resultaat: 50 EUR

Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.

3x Object met tegels
Startprijs 50 EUR

Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...

Comfoor + tabakspot
Startprijs 70 EUR

Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse kampferkist + tafel
Resultaat: 120 EUR

Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.

Twee antieke zilveren lepels
Startprijs 140 EUR

Twee antieke zilveren lepels met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Alkers, Amsterdam jl.:O: 1797. 21,5 cm, ca 100 gram. Voorzien van initialen: B. G.J.K. In goede ...

Lot zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met een ovaal medaillon met jasseronketting, gegraveerd CB 30-3-1946, een rond pillendoosje met floraal decor, diverse deukjes, een jasseroncollier 100cm en een maliënkolder tasje. Diverse ...

Zilveren kaarthouder
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat

Sigarettenhouder met zilver + loep
Resultaat: 60 EUR

Sigarettenhouder met zilver en loep. Rechthoekige sigarettenhouder met schildpad en een zilveren rand en zilveren element met graveerwerk, 833/000, 9x14cm en een loep uit hoorn, 8x6cm. In redelijke st...

Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

Set met gouden sieraden met diamant
Resultaat: 925 EUR

Set met gouden sieraden, 585/000, met een ring, armband en oorstekers met diamant in drie kleuren goud. Klemband met banden met geel-, wit- en roodgoud, aan de uiteinden versierd met witgouden element...

2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.

Antieke 4-laden commode, 1850
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.

Antieke turfkist
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.