46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Stel Chinese miniatuur vazen 7564
Stel Chinese miniatuur vazen
Startprijs 50 EUR
Bronzen sculptuur 5056
Bronzen sculptuur

275 EUR

Antiek vergulde Amor op sokkel, 1900 5063
Antiek vergulde Amor op sokkel, 1900

90 EUR

Antieke Franse portaalklok, 1800 3527
Antieke Franse portaalklok, 1800
Startprijs 400 EUR
Chinese kom 7571
Chinese kom
Startprijs 200 EUR
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee 1096
German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee
Startprijs 800 EUR
A. Bauer, Vissersboot aan strand 1103
A. Bauer, Vissersboot aan strand

150 EUR

19e Eeuwse stucwerk wandklok 3563
19e Eeuwse stucwerk wandklok

60 EUR

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1110
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 100 EUR
Antieke tafelklok, 1900 3570
Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR
5x 18e Eeuws Chinees porselein 7600
5x 18e Eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Franse staande lantaarnklok, 1800 3577
Franse staande lantaarnklok, 1800

500 EUR

2x Chinese/Japanse lakwerk panelen 7607
2x Chinese/Japanse lakwerk panelen
Startprijs 100 EUR
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1146
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

500 EUR

W.A. Knip, Havengezicht 1153
W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 750 EUR
Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen 1160
Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen

300 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle 7614
Chinese Peking glazen snuffbottle
Startprijs 90 EUR
2x Antieke Chinese vazen 7621
2x Antieke Chinese vazen
Startprijs 100 EUR
4x 19e Eeuws glaswerk 5519
4x 19e Eeuws glaswerk
Startprijs 50 EUR
Oude glazen vaas 5526
Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR
Antieke Franse pendule, 1900 3613
Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 50 EUR
Groot Thais boeddha figuur 7650
Groot Thais boeddha figuur
Startprijs 200 EUR
4x Antieke Chinese voor-ouder portretten 7657
4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR
3x Chinese kop en schotels 7664
3x Chinese kop en schotels

150 EUR