Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren horlogekettingen, één met een gourmetschakel, en één met een biesmarkschakel met onedele sluiting, enkele schakels niet compleet. Totaal ca 84 gram. 30-37cm.
Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Collier met 3 rijen fijne bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een ovale bloedkoraal. Tevens voorzien van bijpasse...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. Landschap met korenschoven en berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.