Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten 7657
4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR
4x 19e Eeuws glaswerk 5519
4x 19e Eeuws glaswerk
Startprijs 50 EUR
Oude glazen vaas 5526
Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR
2x Glazen vazen, 1920 5533
2x Glazen vazen, 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse staande lantaarnklok, 1800 3577
Franse staande lantaarnklok, 1800

Resultaat:

500 EUR

3-Streng bloedkoralen collier 904
3-Streng bloedkoralen collier
Startprijs 180 EUR
Verkocht
3x Chinese kop en schotels 7664
3x Chinese kop en schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden ring met saffier 911
Gouden ring met saffier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Majolica bloempot + majolica piedestal 6016
Majolica bloempot + majolica piedestal

Resultaat:

190 EUR

Japans? porseleinen inktstel, 1900 6023
Japans? porseleinen inktstel, 1900
Startprijs 100 EUR
Witgouden ring met diamant, pavé 947
Witgouden ring met diamant, pavé
Startprijs 1.450 EUR
Kralentas met zilverwerk, 1824 235
Kralentas met zilverwerk, 1824
Startprijs 220 EUR
Verkocht
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser 1003
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser

Resultaat:

500 EUR

Antieke Franse pendule, 1900 3613
Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren geboortelepel, 1828 242
Zilveren geboortelepel, 1828

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom 1010
A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom

Resultaat:

400 EUR

Kapitaal marmeren klokkenstel 3620
Kapitaal marmeren klokkenstel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier 7700
2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Franse glaspendule 3627
Antieke Franse glaspendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Antieke koffiekannen 6030
2x Antieke koffiekannen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Koeien 1046
C. Verschuur, Koeien

Resultaat:

450 EUR

19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon 1053
19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon
Startprijs 300 EUR
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1060
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Empire pendule Diana van de jacht. 3663
Empire pendule Diana van de jacht.

Resultaat:

950 EUR