Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Twee antieke zilveren lepels met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Alkers, Amsterdam jl.:O: 1797. 21,5 cm, ca 100 gram. Voorzien van initialen: B. G.J.K. In goede ...
Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat
Sigarettenhouder met zilver en loep. Rechthoekige sigarettenhouder met schildpad en een zilveren rand en zilveren element met graveerwerk, 833/000, 9x14cm en een loep uit hoorn, 8x6cm. In redelijke st...
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...
Goud op zilveren armband, 935/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels bezet met vierkant cabouchon geslepen barnsteen. Breedte armband 17,5mm. lengte 18,5cm. Voorzien van bakslot en veiligh...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Zilveren lepel, 833/000, met een puntbak en een puntsteel met lof. MT.: J.J. van Nieuwcasteel, Utrecht, jl.: V: 1835. 22 cm, ca 62 gram. In goede staat
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Tas met gezaagde gecontourneerde beugel met floraal decor bevestigd aan een rokhaak gezaagd model met bloemen. MT.: tas: J.Omvlee, Leiden, jl.:P:1824. MT.: rokh...
Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met peervormige bak en een bewerkte steel met figuur. Voorzien van gravure: F.A.de Boer, 1829 Den 20 Oktober is geboren. MT.: J.P.Fennema Bolsward, jl.:T:1828. 2 cm. c...
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.