Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude glazen vaas 5526
Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR
2x Glazen vazen, 1920 5533
2x Glazen vazen, 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Duitse Arnold blikken speelgoedauto 3001
Duitse Arnold blikken speelgoedauto

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek Japans bord Ø 31 cm. 7557
Antiek Japans bord Ø 31 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1146
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Stel Chinese miniatuur vazen 7564
Stel Chinese miniatuur vazen
Startprijs 50 EUR
W.A. Knip, Havengezicht 1153
W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen 1160
Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen

Resultaat:

300 EUR

Chinese kom 7571
Chinese kom
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Majolica bloempot + majolica piedestal 6016
Majolica bloempot + majolica piedestal

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot met schaalmodel auto's 3008
Lot met schaalmodel auto's

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Karl Bub speelgoedtrein 3015
Karl Bub speelgoedtrein

Resultaat:

100 EUR

Japans? porseleinen inktstel, 1900 6023
Japans? porseleinen inktstel, 1900
Startprijs 100 EUR
5x 18e Eeuws Chinees porselein 7600
5x 18e Eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Antieke koffiekannen 6030
2x Antieke koffiekannen

Resultaat:

90 EUR

2x Chinese/Japanse lakwerk panelen 7607
2x Chinese/Japanse lakwerk panelen
Startprijs 100 EUR
Chinese Peking glazen snuffbottle 7614
Chinese Peking glazen snuffbottle
Startprijs 90 EUR
2x Antieke Chinese vazen 7621
2x Antieke Chinese vazen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuwse tegels 6066
3x 18e Eeuwse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek 12-pas Delfts tegeltableau 6073
Antiek 12-pas Delfts tegeltableau

Resultaat:

250 EUR

Napels Bisquit porseleinen beeld 6080
Napels Bisquit porseleinen beeld
Startprijs 100 EUR
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule 3513
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1196
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

325 EUR

P. Gijswijt, Visser in landschap 1203
P. Gijswijt, Visser in landschap
Startprijs 100 EUR