Ebel dameshorloge, classic wave, staal met goud, voorzien van een rechthoekige kast en een blauwe wijzerplaat met datumaanduiding. Aan het horloge zit een bruin leren originele Ebel band. Quarts. 25x2...
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Cargo. 16e - 17e Eeuwse stijl. Afmeting: 18 - Ø 20,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine met berglandschap/haven decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee antieke zilveren lepels met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Alkers, Amsterdam jl.:O: 1797. 21,5 cm, ca 100 gram. Voorzien van initialen: B. G.J.K. In goede ...
Duitse Arnold blikken speelgoedauto. Tin Lizzy U.S. Zone. Met Masse figuren. Afmeting: 25 cm. In zeer goede licht bespeelde staat.
Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat
Sigarettenhouder met zilver en loep. Rechthoekige sigarettenhouder met schildpad en een zilveren rand en zilveren element met graveerwerk, 833/000, 9x14cm en een loep uit hoorn, 8x6cm. In redelijke st...
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.
50er-Jaren Hollandse blikken N.S. speelgoedtrein. Gemaakt door de firma Karl Bub te Nürnberg/Duitsland. Western Gemany. Bespeeld, in originele doos. Afmeting: 40 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Lot zilver met een ovaal medaillon met jasseronketting, gegraveerd CB 30-3-1946, een rond pillendoosje met floraal decor, diverse deukjes, een jasseroncollier 100cm en een maliënkolder tasje. Diverse ...
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Set met gouden sieraden, 585/000, met een ring, armband en oorstekers met diamant in drie kleuren goud. Klemband met banden met geel-, wit- en roodgoud, aan de uiteinden versierd met witgouden element...
Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zilveren lepel, 833/000, met een puntbak en een puntsteel met lof. MT.: J.J. van Nieuwcasteel, Utrecht, jl.: V: 1835. 22 cm, ca 62 gram. In goede staat
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Tas met gezaagde gecontourneerde beugel met floraal decor bevestigd aan een rokhaak gezaagd model met bloemen. MT.: tas: J.Omvlee, Leiden, jl.:P:1824. MT.: rokh...
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.