Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat
Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...
Goud op zilveren armband, 935/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels bezet met vierkant cabouchon geslepen barnsteen. Breedte armband 17,5mm. lengte 18,5cm. Voorzien van bakslot en veiligh...
Majolica bloempot op majolica piedestal. 20e Eeuw. Piedestal voet gelijmd, bloempot goed. Afmeting: 80 cm. In redelijke/goede staat.
Japans? porseleinen inktstel met handbeschilderd roofvogel/goud decor. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 19 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een druppelvormige hanger met witgouden bewerking en een klein singlecut diamantje. Totaal ca 1,00 ct. lengte 28 mm. In goede staat
Drie 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in zwarte lakwerk lijsten. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhaken, 585/000, met vierkant geslepen citrienstenen, 6x6mm. lengte 19 mm. ca 1,3 gram. Nieuw
Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Lot met zilveren sieraden met armbanden, broches dasklemmen en oorclips. ca 98 gram. In goede staat