Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.
Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.
Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Stel 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Twee grote Japanse/Chinese lakwerk panelen met geisha voorstelling. Gemaakt van natuursteen en been. Afmeting: H 93 x B 52 cm. In goede staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle met figuren in landschap decor. Rood/wit. Afmeting: 8 cm. In goede staat.