Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x 19e Eeuws glaswerk
Startprijs 50 EUR

Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Glazen vazen, 1920
Startprijs 50 EUR

Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

2 Delen zilver, lekbak& koker
Resultaat: 60 EUR

Twee delen zilver, met een ronde asbak, 925/000, met voorstelling van een vrouw die een koe melkt versierd met een rand met krullen en bladeren. Geplaatst op 3 bolpoten. 10x1,5cm. MT.: H.N.Mills, Lond...

Sigarenkoker & beurs met zilverwerk
Startprijs 240 EUR

Sigarenkoker en beursje uit schildpad versierd met zilveren elementen en voorzien van graveerwerk. Sigarenkoker is voorzien van gravure; 1 september 1871 en een zilveren element met letters: Marin. 14...

Bijbel met gouden slot,
Resultaat: 80 EUR

Bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel met zwart leren omslag voorzien van een geelgouden slot met 2 rond elementen versierd met graveerwerk. Het Nieuwe testament. 9x13x5cm. In goede staat

Majolica bloempot + majolica piedestal
Resultaat: 190 EUR

Majolica bloempot op majolica piedestal. 20e Eeuw. Piedestal voet gelijmd, bloempot goed. Afmeting: 80 cm. In redelijke/goede staat.

Japans? porseleinen inktstel, 1900
Startprijs 100 EUR

Japans? porseleinen inktstel met handbeschilderd roofvogel/goud decor. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 19 x 21 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiekannen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Twee antieke zilveren lepels
Startprijs 140 EUR

Twee antieke zilveren lepels met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Alkers, Amsterdam jl.:O: 1797. 21,5 cm, ca 100 gram. Voorzien van initialen: B. G.J.K. In goede ...

Zilveren kaarthouder
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat

Sigarettenhouder met zilver + loep
Resultaat: 60 EUR

Sigarettenhouder met zilver en loep. Rechthoekige sigarettenhouder met schildpad en een zilveren rand en zilveren element met graveerwerk, 833/000, 9x14cm en een loep uit hoorn, 8x6cm. In redelijke st...

3x 18e Eeuwse tegels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in zwarte lakwerk lijsten. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.

Antiek 12-pas Delfts tegeltableau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Napels Bisquit porseleinen beeld
Startprijs 100 EUR

Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren lepel, 833/000, met een puntbak en een puntsteel met lof. MT.: J.J. van Nieuwcasteel, Utrecht, jl.: V: 1835. 22 cm, ca 62 gram. In goede staat

Kralentas met zilverwerk, 1824
Startprijs 220 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Tas met gezaagde gecontourneerde beugel met floraal decor bevestigd aan een rokhaak gezaagd model met bloemen. MT.: tas: J.Omvlee, Leiden, jl.:P:1824. MT.: rokh...

Zilveren geboortelepel, 1828
Resultaat: 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met peervormige bak en een bewerkte steel met figuur. Voorzien van gravure: F.A.de Boer, 1829 Den 20 Oktober is geboren. MT.: J.P.Fennema Bolsward, jl.:T:1828. 2 cm. c...

3 Zilveren roomlepels
Startprijs 120 EUR

Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...

2x Bierpullen Merkelbach/Grenzhausen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Resultaat: 60 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.

Delftse vaas, 1930
Startprijs 200 EUR

Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.

K.P.M. theepot
Startprijs 80 EUR

Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Franse terrine
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.