Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Familie Rose vaas 7015
Familie Rose vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Chinese kommen 7038
2x Chinese kommen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom 7043
Chinese Familie Rose kom

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7250
Chinese celadon vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Yong Zhen schotel Ø 36 cm. 7254
Grote Yong Zhen schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 15,2 cm. 7261
Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 15,2 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas 7322
Chinese pijpvaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Familie Rose trekpot 7369
Antieke Chinese Familie Rose trekpot

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chinese drakenschotel Ø 40,4 cm. 7513
Grote Chinese drakenschotel Ø 40,4 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Empire pendule 3681
Empire pendule

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Gouden gourmet armband 506
Gouden gourmet armband

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 29
Zilveren bestek

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons 46
Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse naaldenkoker 117
18e Eeuwse naaldenkoker

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring met robijn en diamant 509
Gouden ring met robijn en diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring met 3 roosdiamanten 568
Gouden ring met 3 roosdiamanten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 607
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser 1003
G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
P.D. v.d. Bergh, Hollands havengezicht 1013
P.D. v.d. Bergh, Hollands havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1146
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
4x Landkaarten 1180
4x Landkaarten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Keith Haring, Figuren voorstelling 1208
Keith Haring, Figuren voorstelling

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats 1368
H. Schouten, Paarden bij drenkplaats

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame Italiaanse weegschaal 2006
Zeldzame Italiaanse weegschaal

Resultaat:

500 EUR