Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame bijbelkist, 1650 2039
Zeldzame bijbelkist, 1650

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Set Empire bokalen 2095
Set Empire bokalen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde portaalklok, 1840 3508
Franse vuurvergulde portaalklok, 1840

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse klok 3567
Antieke Franse klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse staande lantaarnklok, 1800 3577
Franse staande lantaarnklok, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3679
Franse tafelklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Pianokruk (adelaar) 4015
Pianokruk (adelaar)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke vertico, 1880 4019
Antieke vertico, 1880

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse schrijftafel met intarsia 4044
Franse schrijftafel met intarsia

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Frans Bretons buffet, 1870 4058
Antiek Frans Bretons buffet, 1870

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780 4093
7x Antieke Engelse Windsor stoelen, 1780

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse secretaire 4171
18e Eeuwse Engelse secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Goldscheider figuur, 1900 5005
Goldscheider figuur, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke majolica dekselschaal 6008
Antieke majolica dekselschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop + schotels 7019
Lot Chinese kop + schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Grote Kang Xi schotels Ø 39 - Ø 40 cm. 7054
2x Grote Kang Xi schotels Ø 39 - Ø 40 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Zeldzame Familie Rose borden Ø 16,5 cm. 7087
2x Zeldzame Familie Rose borden Ø 16,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese sierschotel Ø 42,5 cm. 7089
Grote Chinese sierschotel Ø 42,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord in Sung-stijl Ø 21cm. 7134
Chinees bord in Sung-stijl Ø 21cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese waterpot 7209
Chinese waterpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7243
Chinese maanvaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
4x Kang Xi kop + schotels 7255
4x Kang Xi kop + schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Familie Rose bord 7363
Familie Rose bord

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese kraakporseleinen kom 7368
Chinese kraakporseleinen kom

Resultaat:

500 EUR