Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese hoofdbedekking 7479
Oude Chinese hoofdbedekking

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen schaal 7596
Chinees porseleinen schaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen dekseldoos 7647
Chinees porseleinen dekseldoos

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 7681
Chinese boeddha

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Bouwput Den Haag 1018
Fedor van Kregten, Bouwput Den Haag

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Zilveren set op dienblad 31
Zilveren set op dienblad

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Gouden hanger (panter) 578
Gouden hanger (panter)

Resultaat:

470 EUR

Verkocht
Zilveren mand met hengsel 216
Zilveren mand met hengsel

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Friese brandewijnkom, 1780 55
Friese brandewijnkom, 1780

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 68
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Hublot horloge 553
Hublot horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Koeien 1046
C. Verschuur, Koeien

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia 1154
J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Willem Heinecke, Gezicht op Leuvenhaven 1201
Willem Heinecke, Gezicht op Leuvenhaven

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap 1272
Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Vergulde bronzen kandelaren 2073
2x Vergulde bronzen kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2291
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke lyra pendule, 1830 3514
Antieke lyra pendule, 1830

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Frans verguld  bronzen klokkenstel 3524
Frans verguld bronzen klokkenstel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Barok commode 4005
18e Eeuwse Barok commode

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek cylinder secretaire, 1800 4023
Antiek cylinder secretaire, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek secretaire, 1880 4035
Antiek secretaire, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1860 4198
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1860

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oud Perzisch Kunduz kleed, 305 x 195 cm. 4507
Oud Perzisch Kunduz kleed, 305 x 195 cm.

Resultaat:

450 EUR