2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Houten doosje met op het deksel een ingelegde afbeelding van een stadsgezicht met kerk. In het doosje zitten diverse Oosterse sieraden. 16x11x6cm.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Lot met 4 zakhorloges voorzien van ketting. Gemaakt uit witmetaal. één is niet werkend.
Twee zilveren zakhorloges. 800/000, een groot model, ø 51mm voorzien van witte wijzerplaat met decentrale secondewijzer, de achterzijde is voorzien van een guilloche bewreking met gravure van een schi...
Twee 18e eeuwse Chinese houtgestoken tempelhonden met originele polychromie. Eén beschadigd bij staart. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden altaar figuren. Eén maal Quan Yin met hert. Eén maal Chinese god met vogel, beschadigd. Afmeting: 34 - 37 cm In redelijk/goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Hartvormige Franse bijzettafel met lade, bronzen beslag en hartvormige marqueterie inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...
Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast versierd met filigrain, voorzien van een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x11mm. ø50. ca 2,9 gram. In goede staat
Doos uit schildpad met diverse broches met millifiori, emaille en een broche met een takje bloedkoraal. De schildpaddoos is gebarsten. 16x7,5x4,5cm. In redelijk goede staat
Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen. Ovaal. Met gesigneerde damesportretten. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.