Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Perzisch tapijt, 212 x 132 cm. 4514
Perzisch tapijt, 212 x 132 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5007
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen zelfportret Salvador Dali 5048
Bronzen zelfportret Salvador Dali

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm. 7035
3x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 21,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Familie Rose vaas 7052
19e Eeuwse Familie Rose vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas 7071
Chinese celadon oorvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7129
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese kraagvaas 7236
Chinese kraagvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees/Japans bronzen figuur 7263
Chinees/Japans bronzen figuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7325
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup 7330
Chinese chicken cup

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Chinese hocker 7397
Grote Chinese hocker

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm. 7465
Chinese Familie Verte schaal Ø 22 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Chinese koppen 7470
2x Chinese koppen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot lot zilveren bestek 121
Groot lot zilveren bestek

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Set gouden sieraden met turkoois 587
Set gouden sieraden met turkoois

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en spinel 604
Witgouden ring met diamant en spinel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote gietijzeren stapelkachel, 1880 2117
Grote gietijzeren stapelkachel, 1880

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Engels damesbureau, 1900 4117
Antiek Engels damesbureau, 1900

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Perzische kleden, 113 x 79 cm. / 114 x 65 cm. 4525
2x Perzische kleden, 113 x 79 cm. / 114 x 65 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Imari kom 7028
Chinese Imari kom

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Imari kom 7029
Chinese Imari kom

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Zeldzame 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 22,2 cm. 7034
2x Zeldzame 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 22,2 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7239
Chinese bloempot

Resultaat:

425 EUR