Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit; Eén maal floraal/vissen decor + bodemmerk. En één maal figuren in tuin/vlinder decor. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Lot Aziatica. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: cloisonne, lakwerk, houten figuren, brons, porselein, natuursteen, blik, et cetera. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese voorwerpen. Bestaande uit; Yixing theepot met jade. Jade amulet, rat. En een jade vaasje met tekens. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinese ivoren miniatuur paarden. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen bij benen. Afmeting: Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.
Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met wit glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/eenden/kostbaarheden decor. Queng Lung. Minimale chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
Acht stuks divers 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes + één maal schotel. Enkele chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met kraanvogel/karaktertekens decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 40,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal/landschap decor. Afmeting: Ø 54 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude Chinese mineralen Quan Yin op houtgestoken sokkel. Eén chip. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. 18e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming vaas met vier oren en floraal decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.