Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit; Eén maal floraal/vissen decor + bodemmerk. En één maal figuren in tuin/vlinder decor. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kan
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Lot Aziatica
Resultaat: 140 EUR

Lot Aziatica. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: cloisonne, lakwerk, houten figuren, brons, porselein, natuursteen, blik, et cetera. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese voorwerpen
Startprijs 150 EUR

Drie Chinese voorwerpen. Bestaande uit; Yixing theepot met jade. Jade amulet, rat. En een jade vaasje met tekens. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

7x Antieke Chinese ivoren miniatuur paarden
Startprijs 140 EUR

Zeven antieke Chinese ivoren miniatuur paarden. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen bij benen. Afmeting: Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kleine Chinese vaasjes
Startprijs 80 EUR

Zes kleine Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor. Eén vaasje met zilveren dop? Haarlijnen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Witte Mei Ping vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met wit glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Set 18e Eeuwse Chinese borden (5x)
Resultaat: 200 EUR

Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/eenden/kostbaarheden decor. Queng Lung. Minimale chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Kantonees porselein (27x)
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (12x)
Resultaat: 140 EUR

Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Acht stuks divers 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes + één maal schotel. Enkele chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 8 cm. In matig/redelijke staat.

Antieke Chinese benen penselenpot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese benen penselenpot met leeuwen decor. Bodemmerk met insect. Stukje bodem mist. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese waaier
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote Chinese gesigneerde handbeschilderde waaier met spelende Chinese zotjes in landschap decor. 20e Eeuw. Enkele scheurtjes. Afmeting: 170 x 104 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 40,4 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met kraanvogel/karaktertekens decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 40,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel Ø 54 cm.
Startprijs 170 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal/landschap decor. Afmeting: Ø 54 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin op sokkel
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese mineralen Quan Yin op houtgestoken sokkel. Eén chip. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese blauwe vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. 18e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Ming vaas
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Ming vaas met vier oren en floraal decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.