Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pepermuntdoos, 1849
Startprijs 100 EUR

Zilveren doosje, 833/000, rond model met filigrain en ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven jl.:P:1849. ø5cm. ca 33 gram. In redelijk goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Resultaat: 400 EUR

Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Byouxdoos met inhoud
Resultaat: 50 EUR

Grote houten bewerkte doos gevuld met o.a. armbanden, broches, tasje en horloges.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Gouden entouragering met diamant
Startprijs 850 EUR

Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een bloemvormig dubbele rozet bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct VS-G. ø rozet 12 mm. ø 57, ca 2,74 gram. Nieuw

18e Eeuwse Luikse secretaire
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.

Modern leren fauteuille
Resultaat: 50 EUR

Moderne lederen fauteuille met aluminium poten. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 66 x 62 cm. In goede staat.

Collier bloedkoraal (stokjes)
Resultaat: 40 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.

2x Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.

G. Bailly, Meisje met boek
Startprijs 325 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 220 EUR

Witgouden slagring, 585/000, met diamant. Slagring met opening aan beide uiteinden bezet met een markiesvormige zetkasten bezet met 2 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,25 ct. ø 49 Breedte 26 mm...

3x Gouden munten
Resultaat: 575 EUR

Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.

G. Bailly, Meisje met pet
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Familie Rose dekselpotten
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinees hoofd (van hout)
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.

Lot antieke zakhorloges
Resultaat: 180 EUR

Lot antieke 6 zakhorloges, stopwatch en een houder. Deels zilver en 4 horlogekettingen. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees rolschilderij met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 65 cm. In goede staat.

Olifant op marmeren basement
Resultaat: 160 EUR

Mooie ijzeren olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel
Startprijs 130 EUR

Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

B. Brouwer, Hollands wintergezicht
Resultaat: 800 EUR

Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.

de Koningh, Hollands zonnig landschap met koeien
Resultaat: 1.300 EUR

Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.