Zilveren doosje, 833/000, rond model met filigrain en ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven jl.:P:1849. ø5cm. ca 33 gram. In redelijk goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.
Achtkantige Chinees porseleinen celadon waterbak. Met draak decor. Afmeting: 4 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote houten bewerkte doos gevuld met o.a. armbanden, broches, tasje en horloges.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring met een bloemvormig dubbele rozet bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct VS-G. ø rozet 12 mm. ø 57, ca 2,74 gram. Nieuw
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.
Moderne lederen fauteuille met aluminium poten. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 66 x 62 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Witgouden slagring, 585/000, met diamant. Slagring met opening aan beide uiteinden bezet met een markiesvormige zetkasten bezet met 2 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,25 ct. ø 49 Breedte 26 mm...
Drie gouden munten waaronder; 1x Gouden 10G 1875 Willem III, 1x gouden herdenkingsmunt 50 Shekel 192 (15 jaar Israël) en 1x gouden 1 ducat 1915 Oostenrijk.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met draken/floraal decor. Bodemmerk. Met consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Lot antieke 6 zakhorloges, stopwatch en een houder. Deels zilver en 4 horlogekettingen. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met berglandschap/waterpartij en tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 64 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Berglandschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 160 x B 65 cm. In goede staat.
Mooie ijzeren olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.
Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.