Chinees porseleinen trekpot met metalen montuur, bodemmerk en tijger. 20e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese glazen bonsai bomen met houten lakwerk bloembakken. 19e Eeuw. Minimale beschadigingen. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; Drie celadon kommen met grijs craquelé glazuur. Met bodemmerk. En één kom met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; sauskom met chicken decor + merk. Kleine cup met floraal decor. En een cup met karperdecor + merk, haarlijn. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.