Antieke zilveren lepel, 925/000, Z1, met steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie CK. MT.: R.Gerrant, Amsterdam, jl.: A: 1785. 21 cm, ca 63 gram. Oneffenheid ...
Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren beursje, 8000/000, manliënkolder tasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat
Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Lot zilver met 6 theelepels, 830/000, en een couvert met vork en lepel, 835/000. Theelepels met een deels vierkante steel met graveerwerk en een vork en lepel met een bewerkte steel met cartouche, aan...
Zeer groot zijden Perzisch kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/zwart/creme. Afmeting: 290 x 365 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper. Aardetinten met zwart/blauw/oker/creme en bruin. Afmeting: 284 x 119 cm. In goede staat.
Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...
Twee antieke zilveren lepels, met stelen voorzien van Haags Lof. 1 lepel voorzien van inscriptie: M. MT.: J. Woortman Amsterdam, jl.: H/Y: 1792/1807. 21 cm. Totaal ca 108 gram. Een lepel voorzien van ...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, met een suikerpot met floraal decor en cartouche met monogram, een melkkan, 925/000, met voluten krullen en cartouche, een lekbakje met parelrand en een lepel Totaal ca 318 gram. In...
Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.