19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.