Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tuin/vogel/insecten decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal in vorm van een karper
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinees waterbakje
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dames in interieur
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 69/199. Mogelijke nadruk. Naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Zilveren koffiekan
Resultaat: 375 EUR

Zilveren koffiekan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en tuit. 25x13x28cm. ca 730 gram. MT.: Gorham, Birmingham. In goede staat

W.J. Alberts, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 375 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke Franse Cartel klok, 1880
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Chiffoniere
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Kang Xi schotel
Resultaat: 375 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom draken/floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 21cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vogel/goud decor. Eén bord gelijmd, één bord chip, drie borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop + schotel
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met fijn geschilderd decor van figuren in coulissen. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x Chinese trompet vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Fantasie slagring met in het midden 2 briljant geslepen diamanten in een 6-poot chaton, ø3,8 gram. In weerskanten in de band zijn 14 singlecut geslepen diamanten ...

Zilveren koektrommel
Resultaat: 350 EUR

Fraaie zilveren koektrommel, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel. 13x17x8cm. Deksel sluit net niet helemaal goed. ca 484 gram. In goede staat

Zilveren theeservies
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theeservies, 835/000, met parelrand, bestaand uit een theekan, melkkan en suikerbak met scharnierend hengsel. MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem. jl.:z:1959. De melkkan en suikerbak zijn geplaat...

Zilveren tabakspot, 1845
Resultaat: 350 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, op houten basement. Rechthoekig gecontourneerde tabakspot voorzien van ribben en versierd met gegraveerde elementen en bolle knop. MT.: W.Schutter, Groningen, jl.:L:1845. ...

Zilveren comfoor met theepot, 1872
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Theekan bol model, met acanthusblad op de greep en een versiering aan de tuit. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:n:1872, greep zit wat los en diverse reparatiepl...

Omega horloge, automaat staal
Resultaat: 350 EUR

Omega horloge, staal, rond model, automatic voorzien van een zwart leren band. ø 35 mm.

Gouden ring met rookkwarts
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met rookkwarts. Ring met een grote ronde zetkast met een bewerkte brede rand bezet met een rond gefacetteerde rookkwarts. ø kop 22 mm., ø 65. ca 9,2 gram. In goede staat

Evert Moll, Hollands havengezicht
Resultaat: 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Platbodems Spakenburg
Resultaat: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. P. Egmund? Mogelijk Piet Egmond. Circa 1900. Platbodems Spakenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Meisje op strand
Resultaat: 350 EUR

Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.