Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan van Rijn, Rotterdamse haven
Resultaat: 350 EUR

Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten
Resultaat: 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Halfnaakte dame met kousen
Resultaat: 350 EUR

Walasse Ting, 1985. 1929 - 2010. Halfnaakte dame met kousen. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Joodse kerkkandelaren
Resultaat: 350 EUR

Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse miniatuur boten
Resultaat: 350 EUR

Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp
Resultaat: 350 EUR

Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.

Antiek pistool
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.

Stationsklok (electrisch)
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse metalen electrische dubbelzijdige Brillie stationsklok. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 25 x Ø 66 cm. In goede staat.

Gesigneerde Franse tafelklok
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Franse mahoniehouten tafelklok met koper-inleg. Leroy & Cie. Paria No. 18780. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.

Antieke Horris spiegelbonheur
Resultaat: 350 EUR

Antieke Hollandse Horrix spiegelbonheur met prachtig snijwerk, tollen en etages. Eiken geëboniseerd + noten. Circa 1860. Afmeting: 216 x 110 x 50 cm. In goede staat.

2-Deurs mahonie kast, 1870
Resultaat: 350 EUR

Duitse Louis Philippe mahoniehouten twee-deurs kast met schappen. Circa 1870. Afmeting: 190 x 110 x 47 cm. In goede staat.

Commode, Franse stijl
Resultaat: 350 EUR

Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 335 x 253 cm.
Resultaat: 350 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch kleed. Zeer kleurrijk met veel florale decors. Afmeting: 335 x 253 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet Zapf
Resultaat: 350 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antieke Villeroy & Boch bloempot, 1890
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Minton pronkkan
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 350 EUR

Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese Sang de Boeuf vaas
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

2x Chinese blauwe koppen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.