Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Walasse Ting, 1985. 1929 - 2010. Halfnaakte dame met kousen. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse metalen electrische dubbelzijdige Brillie stationsklok. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 25 x Ø 66 cm. In goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Franse mahoniehouten tafelklok met koper-inleg. Leroy & Cie. Paria No. 18780. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Horrix spiegelbonheur met prachtig snijwerk, tollen en etages. Eiken geëboniseerd + noten. Circa 1860. Afmeting: 216 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe mahoniehouten twee-deurs kast met schappen. Circa 1870. Afmeting: 190 x 110 x 47 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch kleed. Zeer kleurrijk met veel florale decors. Afmeting: 335 x 253 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...
Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.