Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 100 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom kust/kraanvogel decor. Bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 30 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

3x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen cilinder vazen. Divers. Twee maal met chips. Eén maal gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 11 cm. In redelijke staat.

3x Antieke Chinese miniatuur vazen
Startprijs 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén vaas chips. Afmeting: H 5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur, karakter tekens en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 6,2 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...

Grote Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen penselenreiniger
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen penselenreiniger schaal met groen glazuur en floraal decor. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees snijwerk in lijst
Resultaat: 150 EUR

Chinees houtsnijwerk in lijst. 20e Eeuw. Chinees landschap met figuren en gebouwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 95 x 26,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

6x Japanse chocolade kop + schotels
Startprijs 110 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse porseleinen chocolade kop en schotels. Eierschaal. Met geisha + landschappen decor. Eén schotel chip. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese schaal in vorm van een karper
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese porseleinen pot
Resultaat: 5.000 EUR

Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

1280
Resultaat: 750 EUR

Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3x Antiek Japans Satsuma
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek Japans Satsuma. Eén gesigneerde grote schotel met figuren decor, mooie kwaliteit. En twee pijpvazen met figuren met perkament decor, ééntje beschadigd. Afmeting: 18 - Ø 31,5 cm. In r...

Chinese celadon vaas + sokkel
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.

Oosterse bijzettafel
Resultaat: 225 EUR

Oosterse hardhouten gestoken bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met vaas/vogel en goud decor. Afmeting: 37,4 x 28,3 cm. In goede staat.

Chinese apothekerskast, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in landschap decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 22 x Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte penselenpot
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tuin/vogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 x Ø 10,3 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.