Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese wierookbol
Startprijs 60 EUR

Wit metalen Chinese wierookbol met draken/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met montuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met metalen montuur, bodemmerk en tijger. 20e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Chinees porseleinen kop
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kop met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote Japanse schotel Ø 39,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

3x Chinese/Japanse schotels
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...

Chinees porseleinen penselenwasser
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen dekseldoos
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met figuren in landschap decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese (Kantonese) vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Groot Thais boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Grote antieke Thaise boeddha
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

2x Chinese pullen met hengsel
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein (7x)
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

6x Familie Rose borden Ø 24,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

7x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese glazen bonsai bomen
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinese glazen bonsai bomen met houten lakwerk bloembakken. 19e Eeuw. Minimale beschadigingen. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Satsuma lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.

4x Chinees porslein
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; Drie celadon kommen met grijs craquelé glazuur. Met bodemmerk. En één kom met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; sauskom met chicken decor + merk. Kleine cup met floraal decor. En een cup met karperdecor + merk, haarlijn. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Imari
Startprijs 70 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.