Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...
Twee antieke zilveren lepels, met stelen voorzien van Haags Lof. 1 lepel voorzien van inscriptie: M. MT.: J. Woortman Amsterdam, jl.: H/Y: 1792/1807. 21 cm. Totaal ca 108 gram. Een lepel voorzien van ...
Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden gerestaureerd (gekramd), één bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, met een suikerpot met floraal decor en cartouche met monogram, een melkkan, 925/000, met voluten krullen en cartouche, een lekbakje met parelrand en een lepel Totaal ca 318 gram. In...
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, kegelvormig model met cannelures op ronde voet. MT.: F.B.Rogers Silver Co. Deukje in één van de voetjes. ø5x13cm. totaal ca 110 gram. In goede staat
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.
Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...