Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren horlogeketting
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren horlogekettingen, één met een gourmetschakel, en één met een biesmarkschakel met onedele sluiting, enkele schakels niet compleet. Totaal ca 84 gram. 30-37cm.

Collier van barnsteen
Startprijs 60 EUR

Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat

Collier en oorclips met barnsteen
Startprijs 60 EUR

Collier en oorclips met barnsteen/copal, collier van ovaal verlopende kralen 11x15mm-19x27mm. 70 cm en 2 paar oorclips met barnsteen, ø 24mm. Totaal ca 129 gram. In goede staat

Zilveren gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren gesp, 833/000, gemaakt uit filigrain en versierd met knoppen. 10,5x6cm. ca 37 gram. In zeer goede staat

Juliën, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 60 EUR

Juliën. 21e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...

2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...

K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Startprijs 60 EUR

K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR

J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot
Startprijs 60 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.

Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR

Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.

Messing kaarskandelaar
Startprijs 60 EUR

Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen roomstel
Startprijs 60 EUR

Duits drie-delig Jugendstil Kaiserzinn melk en suikerset. Circa 1910. Ontwerp Hugo Leven en Herman Fauser. Afmeting: 12 x 28 x 13 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Hanglamp met pegels
Startprijs 60 EUR

Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Voetstoven
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse voetstoven. Eén maal notenhout met marmer. Eén maal eikenhout gestoken. Afmeting: 22 x Ø 27 cm / 35 x 32 x 34 cm. In goede staat.

2x Bronzen kwispedoor
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese emaille dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

2x Oude Italiaanse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse houten gepolychromeerde kaarskandelaren. Circa 1980. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

6x Tinnen maten
Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse tinnen maatkannen. Geijkt F. Schutties. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.

Lot kinderspeelgoed, 1930-1940
Startprijs 60 EUR

Lot hout beschilderd kinderspeelgoed. Circa 1930 - 1940. Bestaande uit; keuken en vijf-delige zitgelegenheid. Afmeting: 10 - 48 cm. In goede staat.

75x Model auto's
Startprijs 60 EUR

Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

2x Messing bureauklokken
Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel
Startprijs 60 EUR

Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette met monogram
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR

Chinese lachende boeddha van brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Hardhouten figuur
Startprijs 60 EUR

Zuid Amerikaans hardhouten figuur. Mogelijk Amazone bewoner. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen maanvis
Startprijs 60 EUR

Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.

Kristalglazen fruitschaal
Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 31 cm. In goede staat.

Italiaanse Fayence lampenvoet
Startprijs 60 EUR

Italiaanse Fayence lampenvoet. Handbeschilderd, naar antiek voorbeeld. Chip voet. Afmeting: H 61 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen borden
Startprijs 60 EUR

Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Japanse ara
Startprijs 60 EUR

Grote Japanse porseleinen ara. Polychroom met goud decor. 20e Eeuw. Eén chip blad + stuk tak mist. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

2x Delfts blauwe wandplaquettes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica dekselschaal
Startprijs 60 EUR

Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.

Antieke liggende boeddha
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse vazen
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...

2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin op sokkel
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese mineralen Quan Yin op houtgestoken sokkel. Eén chip. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (17x)
Startprijs 60 EUR

Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen vroeg Chinees porselein. Cargo, onder andere celadon. 16e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Grote Chinese Yixing dekselschaal met geritst decor, karakter tekens, bodemmerk en vogel op bloesemtak, Foo-honden koppen, rijstkoker decor. Afmeting: 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 60 EUR

Zeven delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Papbord, één chip. En zes kopjes met floraal decor en bodemmerk, goed. Afmeting: Ø 8,5 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen cilinder vazen. Divers. Twee maal met chips. Eén maal gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 11 cm. In redelijke staat.

3x Antiek Japans Satsuma
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek Japans Satsuma. Eén gesigneerde grote schotel met figuren decor, mooie kwaliteit. En twee pijpvazen met figuren met perkament decor, ééntje beschadigd. Afmeting: 18 - Ø 31,5 cm. In r...

Chinese wierookbol
Startprijs 60 EUR

Wit metalen Chinese wierookbol met draken/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met montuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met metalen montuur, bodemmerk en tijger. 20e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote Japanse schotel Ø 39,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

3x Chinese/Japanse schotels
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...

5x Imari kop en schotels
Startprijs 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Startprijs 60 EUR

Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

3x Diverse Chinese kommen
Startprijs 60 EUR

Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...

2x Imari knobbelvazen
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen snuffbottles met kinderen decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal & vaasje
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbonmandje en een vaasje, 833/000. Zilveren schuitvormig bonbonmandje met gezaagd decor met o.a. spijlen. Voorzien van een parelrand. MT.: H.Schriek, Schoonhoven, jl.:H:1942. ca 83 gram. Br...

Sigarencomfoor met zilverwerk
Startprijs 70 EUR

Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...

Zilveren soeplepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren soeplepel, 833/000, model princes. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: Z:1884. 31cm. ca 130 gram. In goede staat

Antieke zilveren huwelijkslepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren huwelijkslepel met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met rond model voorzien van kam. Voorzien van inscriptie: o.a. gehuwd 22 april 1810, deels afgesleten. MT.: J. Koop...

Zilveren vork
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren vork met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met kam en inscriptie: E.L.D.B. MT.: A.J.Geurts, Amsterdam, jl.: W:1805. ca 56 gram. 19,5 cm. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met handgezaagd spijlendecor, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, jl.:Q:1926. 13x7,5x5cm. ca 64 gram. In goede staat

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel, met een steelaanzet met dubbel lof en een rond steeleinde met kam. MT.: vermoedelijk A.Vis, Amsteram, jl.:A:1785. 21 cm. ca 57 gram. In goede staat

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 925/000, Z1, met steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie CK. MT.: R.Gerrant, Amsterdam, jl.: A: 1785. 21 cm, ca 63 gram. Oneffenheid ...

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel, met een steelaanzet met dubbel lof en een rond steeleinde met kam en een fraai spiegelmonogram, PS. MT.: J.Helweg, Amsterdam, jl.:R:1776. 21 cm en ca 58 gram. In goede staat

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie: J.J> MT.: P.Clausen, Amsterdam jl.:D:1763. 20 cm. ca 50 gram. Iets scheef verder in goed...

Zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel, met een steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. 21,5 cm, ca 66 gram. MT.: R.Helweg, Amsterdam, Koninklijk Holland 1809. In goede staat

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met een steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Overhulsman, Amsterdam, jl.: V:1804. 21,5 cm, ca 60 gram. In goede staat

Antieke zilveren tafelveger
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren tafelveger/ schuier, 925/000, S-vormig voorzien van biedermeiergravering, voorzien van reparatie bij de aanzet van de borstel. MT.: Wed.E.H.de Haas, Amsterdam jl.: O:1848. 31 cm In re...

Witgouden broche met parel
Startprijs 70 EUR

Witgouden broche, 585/000, met parel en 2 diamanten. Staafbroche met in het midden een cultivé parel, ø 4 mm en 2 kleine briljant geslepen diamanten, totaal 0,04 crt. in gladomzettingen. Lengte 5 cm. ...

Gouden broche met diamant
Startprijs 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche met in het midden een markiesvormige opening bezet met een briljant geslepen diamant en 2 kleien geslepen stukjes diamant aan de zijkant. 55 mm. 2,...

Hanger met granaat
Startprijs 70 EUR

Goud op zilveren hanger, 835/000, met granaat. Grote peervormoge hanger, als rozet met granaten. grootte hanger 29x66mm, inclusief hangeroog. ca 11,3 gram. In goede staat

2 Zilveren colliers met hangers
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...

4x Zilveren ring
Startprijs 70 EUR

Vier zilveren ringen, 925/000, met zirconia's. Totaal ca 52,0 gram. ø62-66. In goede staat

2 Paar gouden oorknoppen
Startprijs 70 EUR

Lot met 2 paar geelgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van een paard met witgouden hoofd en staart, 11x8mm, en in de vorm van een hoefijzer. 6x7mm. Totaal ca 1,4 gram. Nieuw

Zilveren ring Lapponia
Startprijs 70 EUR

Zilveren ring Lapponia, 925/000, model Pluto, breedte 8 mm, ca 3,4 gram ø57. In goede staat

Monogram A.P. , Dame met hoed
Startprijs 70 EUR

Monogram A.P. Tweede helft 20e eeuw. Dame met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren in bos
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Mogelijk latere signatuur. Circa 1880. Figuren in het bos, jager met hond en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit en bloemen
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 67 cm. In goede staat.

Comfoor + tabakspot
Startprijs 70 EUR

Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke schotel van blik, 1810
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse blikken handbeschilderde onderzetter. Met decor van officier. Circa 1810. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Ca. 10 Steiff dieren
Startprijs 70 EUR

Lot van 10 diverse steif pluche dieren oa, pingquin, giraf, hondje, kip enz, in goede staat 17t/m 35 cm.

Breistoel
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse antieke mahoniehouten voltaire met snijwerk en zijde bekleding stof. Circa 1870. Afmeting: 100 x 74 x 60 cm. In goede staat.

2x Metalen figuren
Startprijs 70 EUR

Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Maria beelden, 1900
Startprijs 70 EUR

Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen druivenspoeler
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse glazen druivenspoeler met jachtscene. Mooie kwaliteit. Afmeting: 11,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

3-Delig Majolica stel
Startprijs 70 EUR

Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...

Meissen Mokka-kan
Startprijs 70 EUR

Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

3x Duits steengoed
Startprijs 70 EUR

Drie delen 19e eeuws Duits steengoed. Bestaande uit; Litre bierpul, haarscheur. En twee schenkkannen met blauw geglazuurde florale decors. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.