Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese kop en schotel 7267
Chinese kop en schotel

Resultaat:

200 EUR

Grote antieke schotel Ø 33,5 cm. 7268
Grote antieke schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese wierookbrander 7271
Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 800 EUR
Grote Chinese kom Ø 21,2 cm, 7272
Grote Chinese kom Ø 21,2 cm,
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese celadon vaas 7275
Chinese celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

5x Antiek Chinees tin 7276
5x Antiek Chinees tin
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7277
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

400 EUR

Chinees porseleinen basement 7278
Chinees porseleinen basement
Startprijs 2.000 EUR
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw 7279
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
2x Chinese kommen 7280
2x Chinese kommen
Startprijs 350 EUR
Antieke liggende boeddha 7281
Antieke liggende boeddha
Startprijs 60 EUR
2x Oude Chinese spiegels 7282
2x Oude Chinese spiegels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote Chinese kom Ø 20 cm. 7283
Grote Chinese kom Ø 20 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
6x Chinese Imari kop + schotels 7284
6x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

6x Chinese porseleinen lepels 7285
6x Chinese porseleinen lepels
Startprijs 300 EUR
5x Chinees porselein 7287
5x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lamp (van Chinese vaas) 7289
Lamp (van Chinese vaas)

Resultaat:

170 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Familie Rose kom Ø 29 cm. 7291
Zeer grote 18e eeuwse Familie Rose kom Ø 29 cm.
Startprijs 250 EUR
2x Chinese bonsai bloembakken 7292
2x Chinese bonsai bloembakken
Startprijs 250 EUR
Antiek Japans theeservies 7295
Antiek Japans theeservies
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse Chinese lotusvormige dekselkom 7297
18e Eeuwse Chinese lotusvormige dekselkom
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose dekselpot 7298
Chinese Familie Rose dekselpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 7299
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 22,3 cm. 7300
Chinese drakenschotel Ø 22,3 cm.

Resultaat:

325 EUR