Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 100 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.

Jade collier & hanger
Startprijs 250 EUR

Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat

Chinese dekseldoos
Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en groene draken. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x 25 x 26 cm. In goede staat.

Chinese schoenvormige schaal
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kwispedoor
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24,5 cm.
Startprijs 750 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...

18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams Bont decor. Hollandse Familie. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi kop
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met bruin-zwart glazuur, met bodemmerk. En een Chinese celadon vaas. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose armrust
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose armrust met kostbaarheden decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 5,6 cm. In goede staat.

Nepalese bronzen sculptuur
Startprijs 700 EUR

Nepalees bronzen sculptuur. Figuur met kruik in deuropening. Circa 1900. Afmeting: 28 x 19 x 16 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

4x Chinees/Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk. Haarscheuren + beschadigingen. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antieke spekstenen boeddha
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Chinese spekstenen boeddha op lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon jardiniere
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen pot
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 250 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

6x Imari kop+schotels
Resultaat: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Familie Rose plaquettes
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes met geisha's/tekst decor. In houten lijst. Afmeting: H 33 x B 19 cm. In goede staat.