Zeer grote Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en groene draken. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x 25 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams Bont decor. Hollandse Familie. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose armrust met kostbaarheden decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 5,6 cm. In goede staat.
Nepalees bronzen sculptuur. Figuur met kruik in deuropening. Circa 1900. Afmeting: 28 x 19 x 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk. Haarscheuren + beschadigingen. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.
Grote antieke Chinese spekstenen boeddha op lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.