Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude Chinese rolschilderijen 7301
3x Oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 100 EUR
Jade collier & hanger 7302
Jade collier & hanger
Startprijs 250 EUR
Chinese dekseldoos 7304
Chinese dekseldoos
Startprijs 2.000 EUR
Chinese schoenvormige schaal 7307
Chinese schoenvormige schaal
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kwispedoor 7308
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kwispedoor
Startprijs 600 EUR
Chinees bord Ø 24,5 cm. 7309
Chinees bord Ø 24,5 cm.
Startprijs 750 EUR
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw 7310
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
3x Chinees porselein 7312
3x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm. 7313
18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese Kang Xi kop 7315
Chinese Kang Xi kop

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7317
2x Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Chinese Familie Rose armrust 7318
Chinese Familie Rose armrust
Startprijs 300 EUR
Nepalese bronzen sculptuur 7319
Nepalese bronzen sculptuur
Startprijs 700 EUR
Verkocht
2x Chinese vazen 7320
2x Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

4x Chinees/Japans porselein 7321
4x Chinees/Japans porselein
Startprijs 50 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese kom 7323
17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese knobbelvaas 7325
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

450 EUR

Antieke spekstenen boeddha 7326
Antieke spekstenen boeddha
Startprijs 150 EUR
Chinese celadon jardiniere 7327
Chinese celadon jardiniere
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese porseleinen pot 7331
Chinese porseleinen pot

Resultaat:

1.600 EUR

Antieke Chinese gemberpot 7332
Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote Chinese rolvaas 7333
Grote Chinese rolvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6x Imari kop+schotels 7335
6x Imari kop+schotels

Resultaat:

80 EUR

2x Familie Rose plaquettes 7336
2x Familie Rose plaquettes
Startprijs 400 EUR