Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kruisbeeld onder stolp
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.

3 Zilveren roomlepels
Startprijs 120 EUR

Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...

Zilveren schaal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...

Chiffoniere
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Resultaat: 140 EUR

Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.

Schildpad sigarenhouder
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.

3x Koetslampen + stok
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.

Afrikaans figuur
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Perzisch Bidjar kleed, 142 x 80 cm.
Startprijs 200 EUR

Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.

Camera statief
Resultaat: 110 EUR

Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.

Visserman op sokkel
Startprijs 50 EUR

Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Klein Perzisch kleed, 104 x 69 cm.
Resultaat: 190 EUR

Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.

Antieke Franse figurengroep, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.

2x Antieke spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.

4x Antieke (heilige) figuren
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.

Gouden gourmetarmband
Resultaat: 550 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat

Gouden collier
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier uit een allegro-schakel versierd met 12 ovale gouden bollen met ribbewerking. Het collier is voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 11,5 gram. Enkele bollen wat uit m...

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Witgouden Ruitvormige oorstekers met briljant geslepen diamant, met daaronder een langgerekte U-vorm volledig bezet met briljant geslep...

2x Bronzen kroonluchter
Resultaat: 130 EUR

Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.