Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.
Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. Landschap met korenschoven en berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.
C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
A. Bauer. 1878. Souvenir de Heyst et cetera. Vissersboot met figuren aan strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Duitse Arnold blikken speelgoedauto. Tin Lizzy U.S. Zone. Met Masse figuren. Afmeting: 25 cm. In zeer goede licht bespeelde staat.
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.