Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.