Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Hollands landschap met koeien en melkende boer. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.