Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm. 7128
17e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese kom 7707
18e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

80 EUR

2x Imari porselein 7714
2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Duitse Arnold blikken speelgoedauto 3001
Duitse Arnold blikken speelgoedauto

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot met schaalmodel auto's 3008
Lot met schaalmodel auto's

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Karl Bub speelgoedtrein 3015
Karl Bub speelgoedtrein

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1289
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Startprijs 80 EUR
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule 3513
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Frans klokkenstel, 1900 3520
Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

300 EUR

Antieke Franse portaalklok, 1800 3527
Antieke Franse portaalklok, 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
19e Eeuwse stucwerk wandklok 3563
19e Eeuwse stucwerk wandklok

Resultaat:

60 EUR

Antieke tafelklok, 1900 3570
Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Franse staande lantaarnklok, 1800 3577
Franse staande lantaarnklok, 1800

Resultaat:

500 EUR

2x Antieke Chinese tempelwachters 7157
2x Antieke Chinese tempelwachters
Startprijs 250 EUR
Antieke Franse pendule, 1900 3613
Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 50 EUR
Kapitaal marmeren klokkenstel 3620
Kapitaal marmeren klokkenstel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Chinese tempelwachter 7164
Antieke Chinese tempelwachter

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke Franse glaspendule 3627
Antieke Franse glaspendule

Resultaat:

400 EUR

3x Antieke Chinese figuren 7171
3x Antieke Chinese figuren
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Empire pendule Diana van de jacht. 3663
Empire pendule Diana van de jacht.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3670
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.350 EUR

Comtoise (Zonnetje) 3677
Comtoise (Zonnetje)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Chinese dekselvaas 7207
Antieke Chinese dekselvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Chinese Cargo borden 7214
2x Chinese Cargo borden

Resultaat:

80 EUR