Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Chinese kop & schotels
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal- en gouddecor. 1 Schotel met haarlijn en 1 kopje met haarlijn, in redelijk tot goede staat, ca. 5-12cm.

Klein Perzisch kleed, 104 x 69 cm.
Resultaat: 190 EUR

Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.

Chinese schoenvormige schaal
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.

Antieke Franse figurengroep, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.

4x Antieke (heilige) figuren
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.

4x Chinees/Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.

P. Gijswijt, Visser in landschap
Startprijs 100 EUR

P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR

Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees drakenbord Ø 17 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Antiek vergulde Amor op sokkel, 1900
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 80 EUR

Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer
Resultaat: 190 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Antieke ets, Plaats langs rivier
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke ets. Circa 1920. Plaats langs rivier. Vochtvlekken. Afmeting: H 48 x B 70 cm. In redelijke staat.

H.J. Bellaard, Molen in landschap
Resultaat: 160 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Posthuma, Poldergezicht met vissers bij nacht
Resultaat: 170 EUR

Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram P.J.H., Hollands wintergezicht
Resultaat: 90 EUR

Monogram P.J.H. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 10,5 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuws glaswerk
Startprijs 50 EUR

Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.